Kontakty

Vedení společnosti


Ing. Josef Mráz
předseda představenstva

Ing. Prchal Jiří
místopředseda představenstav pověřený řízením společnosti
+420 604 211 043 prchal@losas.cz

Salaquarda Petr
člen představenstva
+420 602 645 908 salaquarda@losas.cz

Pecnová Jana
asisentka ředitele
+420 604 211 150 pecnova@losas.cz

Ing. Mach Roman
IT oddělení
+420 733 755 584 mach@losas.cz

Ekonomické oddělení


Škarydová Vlasta
ekonom
+420 725 338 904 skarydova@losas.cz

Malíková Jarmila
hlavní účetní ČR
+420 733 755 670 malikova@losas.cz

Tříska Pavel
hlavní účetní SK
+420 702 188 127 triska@losas.cz

Ing. Boudová Lucie
finanční účetní
+420 739 539 849 boudova@losas.cz

Vrbová Erika
vedoucí ekonomického oddělení – divize dříví
+420 604 211 071 vrbova@losas.cz

Vašáková Romana
vedoucí ekonomického oddělení – divize zemědělství
+420 702 089 363 vasakova@losas.cz

Divize dříví


Trögl Petr
vedoucí divize/dispečer Kruné Hory
+420 739 539 887 trogl@losas.cz

Pokorný Michal
technik – Krušné Hory
+420 739 539 843 pokorny@losas.cz

Kulhánek Milan
dispečer – Krkonoše
+420 603 452 908 kulhanek@losas.cz

Prouza Tomáš
dispečer – Krkonoše – spedice
+420 603 171 699 prouza@losas.cz

Hryzlík Vaclav
technik – Krkonoše
+420 604 238 086 hryzlik@losas.cz

Vašát Lukáš
dispečer – Rumburk
+420 606 021 082 vasat@losas.cz

Smolka Miroslav
technik – Rumburk
+420 604 211 029 smolka@losas.cz

Bláha Jan
dispečer – České Budějovice
+420 737 212 012 blaha@losas.cz

Roubal Miroslav
technik – České Budějovice
+420 739 539 995 roubal@losas.cz

Ženíšek Jiří
dispečer – Jindřichův Hradec
+420 724 336 525 zenisek@losas.cz

Janout Jindřich
vedoucí techniků – technik Jindřichův Hradec
+420 603 180 331 janout@losas.cz

Blážek Tomáš
dispečer – Morava 1
+420 739 539 975 blazek@losas.cz

Kašpar Radim
technik – Morava 1
+420 739 539 974 kaspar@losas.cz

Nakládal Martin
dispečer – Morava 2
+420 739 539 876 nakladal@losas.cz

Kaluža Karel
technik – Morava 2
+420 733 755 654 kaluza@losas.cz

Divize Posuvky/LKW


Zelenka Jiří
vedoucí divize/dispečer
+420 733 755 570 zelenka@losas.cz

Ostatnický Jaroslav
dispečer Kutná Hora – Posuvky
+420 739 539 917 ostatnicky@losas.cz

Kostrec Miloš
dispečer Kutná Hora – LKW
+420 604 211 072 kostrec@losas.cz

Lodrová Zuzana
dispečer LKW
+420 604 297 846 lodrova@losas.cz

Fucimanová Jana
dispečer LKW
+420 604 297 847 fucimanova@losas.cz

Divize železnice


Ing. Švec Karel
vedoucí divize
+420 739 539 834 svec@losas.cz

Dubšíková Vendula
dispečer železnice
+420 733 755 510 vagony@losas.cz

Janoušková Markéta
dispečer železnice
+420 733 755 661 vagony@losas.cz

Vacková Edita
dispečer železnice
+420 601 157 443 vagony@losas.cz

Divize VLH


Salaquarda Petr
vedoucí divize
+420 602 645 908 salaquarda@losas.cz

Obdržál Miroslav
vedoucí regionu západ / dispečer – středisko Milín
+420 725 876 599 obdrzal@losas.cz

Váchal Tomáš
dispečer – západ – středisko Klatovy
+420 702 015 516 vachal@losas.cz

Mašek Miroslav
dispečer – západ – středisko Dobroměřice
+420 725 876 607 masek@losas.cz

Plíšek Miroslav
vedoucí regionu východ / dispečer – středisko Smiřice
+420 606 045 619 plisek@losas.cz

Čech Radek
dispečer – východ – středisko Kutná Hora
+420 727 931 800 cech@losas.cz

Gregorovič Ladislav
dispečer – východ – středisko Kutná Hora
+420 727 870 927 gregorovic@losas.cz

Šteidlová Alena
dispečer – východ – středisko Havlíčkův Brod
+420 606 738 736 steidlova@losas.cz

Kupec Radim
vedoucí regionu Morava – středisko Kroměříž
+420 727 862 637 kupec@losas.cz

Půček Pavel
dispečer – Morava – středisko Hustopeče
+420 606 657 703 pucek@losas.cz

Ing. Musial Jiří
dispečer – Morava – středisko Opava
+420 725 450 940 musial@losas.cz

Divize sklop


Zelenka Jiří
vedoucí divize
+420 733 755 570 zelenka@losas.cz

Bušta Jaroslav
vedoucí střediska / logistik – Kutná Hora
+420 702 196 430 busta@losas.cz

Šafránková Helena
logistik
+420 728 893 207 safrankova@losas.cz

Konrády Iveta
logistik
+420 727 932 098 konrady@losas.cz

Turkovská Lucie
logistik
+420 702 003 507 turkovska@losas.cz

Fiedler Jiří
dispečer – Kutná Hora
+420 602 480 627 fiedler@losas.cz

Sitár Danier
dispečer – Kutná Hora
+420 725 990 907 sitar@losas.cz

Pudilová Žaneta
dispečer – Kutná Hora
+420 725 801 040 pudilova@losas.cz

Mastný Luboš
vedoucí střediska Domažlice / dispečer
+420 602 460 603 mastny@losas.cz

Sejpka Josef
technik – Domažlice
+420 602 460 590 sejpka@losas.cz

Sodomová Dagmar
dispečer – Domažlice
+420 724 737 127 sodomova@losas.cz

Slovensko


Salaquarda Petr
vedoucí organizační složky
+420 602 645 908 salaquarda@losas.cz

Pekarovič Miroslav
vedoucí střediska / dispečer – Trnava
+421 911 745 439 pekarovic@losas.cz

Gula Tomáš
dispečer – Trnava
+421 911 043 586 gula@losas.cz

Kupec Radim
dispečer VLH
+420 727 862 637 kupec@losas.cz

Rybáriková Ivana
vedoucí fakturace
+421 904 918 637 rybarikova@losas.cz

Gajdošová Simona
fakturantka
+421 904 938 870 gajdosova@losas.cz

Personální oddělení


Bartáková Hana
personalistika zemědělská část
+420 727 870 930 bartakova@losas.cz

Petrová Markéta
personalistika zemědělská část
+420 702 188 128 petrova@losas.cz